ورود |   چهارشنبه 20 فروردين 1399
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان فناوری اطلاعات
22
خدمتی دیگر از سازمان فن آوری اطلاعات و ارتباطات

ارتقا سیستم نرم افزاری یکپارچه حضور و غیاب در مجموعه شهرداری

ارتقا سیستم نرم افزاری یکپارچه حضور و غیاب در مجموعه شهرداری
با توجه به توسعه و پویایی مجموعه شهرداری اراک در سال های اخیر و همچنین تخصیص شیفت های کاری متنوع برای پرسنل ، در راستای ثبت مرخصی،ماموریت،اضافه کاری،کسرکار و... برای مدیریت حضور و غیاب پرسنل سیستم یکپارچه حضور و غیاب نرم افزار تحت وب کارا 2000 ارتقا داده شد که در حال حاضر سیستم حضور و غیاب یکپارچه با تعداد 20 عدد دستگاه در شهرداری مرکز و مناطق ، شورای اسلامی شهر،سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات،سازمان مدیریت پسماند، معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری فعال است. از این تعداد 4 عدد از دستگاه ها مدل w7 و مابقی مدل smart می باشند.
تعداد کاربران 912 نفر است که تاکنون به تعداد 6050 مرخصی و 9417 ماموریت در شش ماه دوم سال جاری صادرشده است .
همچنین در همین راستا سیستم کارتابل پرسنل توسط سازمان فناوری ارتباطات و اطلاعات شهرداری اراک فعال وراه اندازی شده و آموزش این سیستم از طریق مراجعه حضوری برای هر واحد بصورت مجزا انجام شده است.
از مزایای استفاده از نرم افزار حضور و غیاب صرفه جویی در مصرف کاغذ و حفظ محیط زیست و مدیریت آنلاین درخواست ها و گزارش ها است.
گفتنی است مدیران می توانند تنها از طریق یک سیستم کامپیوتر، موبایل یا تبلت به صورت آنلاین از آخرین تردد های پرسنل در سازمان مطلع شوند و گزارش خروجی تهیه نمایند.
پشتیبانی و در دسترس بودن اطلاعات در هر زمان از دیگر محاسن این سیستم است که می توان به صورت دوره ای از اطلاعات ورود و خروج پرسنل، نسخه پشتیبان تهیه نمود و هر زمان که نیاز بود اقدام به بازیابی آن کرد.
سهولت کار با نرم افزار حضور و غیاب و محاسبه دقیق و هوشمند ساعت های کارکرد ، مرخصی و ماموریت بدون کوچکترین خطای انسانی ،حذف امضا فیزیکی و درخواست حضوری از دیگر فواید سیستم نرم افزار کارا است .گفتنی است در شرایط کنونی با شیوع ویروس کرونا و منع استفاده از کارت ساعت در ادارات این نرم افزار تحت وب برای مجموعه شهرداری بسیار مفید واقع شده است.
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (15)
کد خبر: 15191
  • ارتقا سیستم نرم افزاری یکپارچه حضور و غیاب در مجموعه شهرداری
  • ارتقا سیستم نرم افزاری یکپارچه حضور و غیاب در مجموعه شهرداری
  • ارتقا سیستم نرم افزاری یکپارچه حضور و غیاب در مجموعه شهرداری

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اراک (ابوالفضل عسگری)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2020 واحد انفورماتیک شهرداری اراک می باشد    شرایط استفاده    قوانین