ورود |   چهارشنبه 20 فروردين 1399
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان فناوری اطلاعات
08
در جلسه ای با حضور رییس کمیسیون برنامه و بودجه و حقوقی شورای شهر بررسی شد

سرمایه گذاری در حوزه شهر هوشمند

سرمایه گذاری در حوزه شهر هوشمند
جلسه ای با شرکت فناپ تلکام در خصوص سرمایه گذاری در حوزه شهر هوشمند، به ویژه اجرای شبکه فیبر نور‌ی در شهر، با حضور رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورا، سرپرست سازمان سرمایه گذاری، عسگری رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیر امور قراردادهای شهرداری و مسوولین شرکت فناپ تلکام برگزار شد.
در ابتدای این جلسه رضایی رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر گفت: هدف ما از این جلسه بررسی روش های سرمایه گذاری شرکت فناپ تلکام در زمینه شبکه فیبر نوری و در فازهای بعدی، دوربین های کنترل ترافیک و دیتا سنتر می باشد.
وی در ادامه افزود: تلاش ما این است که شبکه فیبر نوری در سراسر اراک گسترده شود تا تمام ادارات و شهروندان از منافع آن بهره برده و حتی شهرها و استان های هم جوار هم از این امکان برای استفاده و در اختیار دادن داده های بزرگ( big data ) استفاده نمایند.
سپس نماینده شرکت فناپ تلکام به معرفی شرکت، سوابق، فعالیت ها و پروژه های در حال اجرای این شرکت در سراسر کشور پرداخت و با اشاره کرد: شرکت فناپ تلکام آماده است تا حداقل ۵۰۰ میلیارد ریال در این زمینه سرمایه گذاری نماید که زمان آن از طراحی تا پایان بهره برداری، حداقل ۱۵ سال می باشد و میتواند در قالب BOT یا BOLT منعقد گردد
در ادامه عسگری سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اولویت این سازمان را گسترش شبکه فیبر نوری عنوان کرد و بر لزوم ایجاد شرایط پایدار سرمایه گذاری و همکاری مشترک بلند مدت تاکید نمود.
در پایان جلسه اسفندانی سرپرست سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اراک ضمن تاکید بر بررسی همه جانبه موضوع در زمینه های سرمایه گذاری و نیز مباحث حقوقی آن افزود: توجه مجموعه شهرداری و شهردار اراک، بر سهولت کار و از بین بردن موانع سرمایه گذاری، در راستای پیشبرد اهداف و خدمت رسانی بهتر به شهروندان می باشد.
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (17)
کد خبر: 15035
  • سرمایه گذاری در حوزه شهر هوشمند

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اراک (ابوالفضل عسگری)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2020 واحد انفورماتیک شهرداری اراک می باشد    شرایط استفاده    قوانین